www.cvonline.hu

Társasházi értékesítési szakértő (Kecskemét)

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Az OTP Bank Dél-alföldi Régiója

Társasházi értékesítési szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Társasházi hitelek és LTP szerződések közvetlen értékesítése
  • Kapcsolattartás a hitelezésre kijelölt fiókokkal
  • Társasházi hitelek fiókon kívüli értékesítésnek koordinálása, a parterek és a Területi Értékesítési Támogatók szakmai felügyelte, támogatása

Munkavégzés helye: Kecskemét és a Dél-alföldi Régió területe

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (diploma)
  • Word, Excel, PowerPoint felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Minőségi teljesítés és felelősségvállalás képessége

Előnyt jelent:

  • Társasházkezelő tanfolyam

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson az alábbi linkre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő