www.cvonline.hu

Társasági jogi munkatárs

  • A hirdetés 560 napja lejárt

Az OTP Bank

társasági jogi munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • társasági jogi események előkészítése, részvétel ezek lebonyolításában és végrehajtásában
  • leányvállalatok tulajdonosi ellenőrzésének jogi támogatása
  • kapcsolattartás bel- és külföldi csoporttagokkal, problémamenedzsment
  • társasági jogi, és versenyjogi kérdések mélyreható elemzése
  • belső szabályzatok és jogszabálytervezetek véleményezése, összefoglalók készítése, bel- és külföldi jogszabályfigyelés

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség, jogi szakvizsga
  • aktív felsőfokú szakmai angol nyelvismeret
  • nemzetközi szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő képesség, a csapatmunka iránti elkötelezettség
  • jó kommunikációs képesség
  • kreativitás és stressztűrés

Jelentkezési határidő: 2016. május 31.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, - Internet Explorert használva – a jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Jog / Jogi tanácsadás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol