www.cvonline.hu

Társadalombiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 961 napja lejárt

HR-Face Számviteli és Humán Szolgáltató Kft csapata bővülésére keres új munkatársakat

pozícióba

 Feladatok:

  • Ellátások számfejtése
  • OEP adatszolgáltatások teljesítése
  • Táppénzzel kapcsolatos dokumentumok adminisztratív kezelése
  • Egyéb kifizetőhelyi feladatok ellátása

 Elvárások:

  • TB ügyintézői végzettség
  • Kifizetőhelyi gyakorlat
  • Erős MS Office ismeret (Word, Excel)

Előny:

  • Nexon bérprogram számfejtési tapasztalat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényét az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő