www.cvonline.hu

Társadalombiztosítási ügyintéző

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 843528

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet.

Feladatok:
  • Ellátások számfejtése,
  • Havi egészségbiztosítási statisztikai jelentések elkészítése,
  • OEP adatszolgáltatások teljesítése,
  • Táppénzzel kapcsolatos dokumentumok adminisztratív kezelése,
  • Üzemi balesetek, kivizsgálása, jegyzőkönyvezése,
  • Kifizetőhelyi és nem-kifizetőhelyi feladatok ellátása,
  • Munkavállalói panaszok kezelése, kérdések megválaszolása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (szakirányú előny),
  • TB ügyintézői végzettség elengedhetetlen,
  • 2-4 éves szakmai tapasztalat,
  • Kiváló MS Office ismeret (Word, Excel teszteljük!)
  • Kifizetőhelyi gyakorlat.
Előny:
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • azonnali kezdés,
  • Kulturált munkahelyi légkör,
  • Stabil céges háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Napi 8 óra, 9:00-17:30
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület
Kapcsolat:
Fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak azokat a jelentkezőket áll módunkban értesíteni, akik teljes mértékben megfelelnek az elvárásoknak.

Kategória
Humán erőforrás
Régió