www.cvonline.hu

Társadalombiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 1187 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának gazdasági igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása;
  • Havi TB ellátások számfejtése;
  • Havi egészségbiztosítási statisztikai jelentések elkészítése;
  • OEP adatszolgáltatások teljesítése;
  • Jogszabályban meghatározott adatszolgáltatások teljesítése;
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel;
  • Munkavállalók részére segítségnyújtás, tájékoztatás;
  • Adatok összegyűjtése, egyeztetése és kimutatások készítése a szakterületet érintően;
  • Kifizetőhellyel nem rendelkező munkáltató társadalombiztosítási feladatainak elvégzése.

Elvárások:

  • Szakirányú, TB ügyintézői képesítés;
  • Legalább 3 éves TB ügyintézői tapasztalat;
  • TB jogszabályok naprakész ismerete, kifizetőhelyi gyakorlat;
  • Kapcsolódó jogszabályok ismerete;
  • MS Office ismeretek (Excel ismeret);
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Piramis bérszámfejtő szoftver gyakorlati ismerete.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Önálló, megbízható munkavégzés;
  • Precizitás, pontosság;
  • Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség;
  • Monotónia tűrés.

Amit kínálunk: stabil munkahely, bejelentett munkaviszony, kellemes munkahelyi légkör, szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz) „TB ügyintéző” jeligével, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre jutassa el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő