www.cvonline.hu

Társadalombiztosítási ügyintéző

  • A hirdetés 225 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása;
  • Havi TB ellátások számfejtése;
  • Havi egészségbiztosítási statisztikai jelentések elkészítése;
  • OEP adatszolgáltatások teljesítése;
  • Jogszabályban meghatározott adatszolgáltatások teljesítése;
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel;
  • Munkavállalók részére segítségnyújtás, tájékoztatás;
  • Adatok összegyűjtése, egyeztetése és kimutatások készítése a szakterületet érintően;
  • Kifizetőhellyel nem rendelkező munkáltató társadalombiztosítási feladatainak elvégzése.

Elvárások:

  • Szakirányú, TB ügyintézői/TB szakelőadói képesítés;
  • 3-5 éves TB/munkaügyi/bérszámfejtési területen szerzett tapasztalat;
  • TB jogszabályok naprakész ismerete, kifizetőhelyi gyakorlat;
  • Munka törvénykönyvének magas fokú ismerete;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel ismeret);
  • Nexon bérszámfejtő program gyakorlati ismerete;
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság.

Előny:

  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

Budapest,23.kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése
Kérjük jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő