www.cvonline.hu

Társadalombiztosítási Specialista

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 778004

Tapasztalat TB szakembert keresünk 25 fős csapatunkba-megalakulásunk óta, 10 éve folyamatosan növekszünk, fejlődünk, jelenlegi kezelt állományunk 10.000 fő. Ha egyaránt szereted az embereket és a számokat, és szeretnél a csapatunkhoz tagja lenni, jelentkezz a következő kiemelt fontosságú pozíciónkba:

Feladatok:
  • TB kifizető helyi feladatok ellátása több mint 1000 főre:
  • havi TB ellátások számfejtése,
  • NAV felé bejelentés a biztosítottakról,
  • havi egészségbiztosítási statisztikai jelentések elkészítése,
  • OEP adatszolgáltatások teljesítése,
  • jogszabályban meghatározott havi és éves adatszolgáltatások teljesítése,
  • kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel,
  • munkavállalói panaszok kezelése, kérdések megválaszolása,
  • adatok összegyűjtése, egyeztetése és kimutatások készítése a szakterületet érintően,
  • közreműködés a munkaügyi statisztika elkészítésében.
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség, TB ügyintéző képesítés,
  • legalább 3 éves kifizetőhelyi TB ügyintézői tapasztalat,
  • TB jogszabályok naprakész ismerete,
  • átfogó Mt. ismeretek, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete,
  • magabiztos MS Office ismeretek (Excel ismeret),
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság,
  • NexonBér gyakorlati ismerete és angol nyelvtudás előnyt jelent.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés,
  • Fiatalos, dinamikus környezet,
  • Felelősségteljes, komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • Stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • XIV. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küldj fényképes önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió