www.cvonline.hu

Társadalombiztosítási munkatárs

  • A hirdetés 1074 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Teljes körű TB számfejtési feladatok ellátása SAP rendszer használatával,
  • Kapcsolódó adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Adó- és járulékbevallások készítése,
  • Társadalombiztosítási ügyfélszolgálati feladatok végzése.

Elvárások:

  • Középiskolai érettségi,
  • Legalább középfokú szakmai végzettség (bér és TB)
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat, SAP TB ellátások számfejtése gyakorlattal.
  • SAP Payroll/HR-TB modul gyakorlati használata,
  • Angol és/vagy német nyelvismeret,
  • A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • Alapos, precíz munkavégzés,
  • Határidő-érzékenység,
  • Terhelhetőség,
  • Önállóság,
  • Együttműködési készség.

Előny:

  •   Felsőfokú szakmai végzettség (bér és TB)

Amit ajánlunk:

  • Kiemelt juttatási csomag,
  • Továbbfejlődési lehetőség,
  • Kulturált munkakörnyezet
Helyek Veszprém
Győr
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol