www.cvonline.hu

TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÉS MUNKAÜGYI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Borsodvíz Önkormányzati Közüzemi Szolgáltató Zrt.

TÁRSADALOMBIZTOSÍTÁSI ÉS MUNKAÜGYI MUNKATÁRSAT

keres miskolci központjába

Feladatok:

  • a Társaság üzemi kifizetőhelye szabályszerű működésének biztosítása, az ellátások törvények szerinti számfejtése, társadalombiztosítási adatszolgáltatás
  • a társadalombiztosítási számfejtő program működésének biztosítása, esetleges észrevételek megtétele, levelezések bonyolítása társadalombiztosítással kapcsolatos ügyekben
  • munkaügyi jellegű feladatok elvégzése; munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos igazolások bekérése illetve kiadása, munkaügyi nyilvántartás vezetése a munkaügyi program segítségével
  • levelezések bonyolítása munkaügyi jellegű ügyekben
  • a munkavállalók utazásával kapcsolatos bérletelszámolások elkészítése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, társadalombiztosítási ügyintéző
  • szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • a vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés és felelősségvállalás
  • MS Excel és Word felhasználói ismeretek
  • magabiztos fellépés, terhelhetőség.

A jelentkezéseket, szakmai önéletrajzot a bérigény megjelölésével a lenti  e-mail címre kérjük leadni 2017. november 21-ig.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű