www.cvonline.hu

TÁROLÓESZKÖZ KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 1376 napja lejárt

A CLAAS Csoport a világ egyik vezető mezőgazdasági gépgyártó vállalata 100 éve foglalkozik mezőgazdasági technológiák és szolgáltatások fejlesztésével kiváló minőségi színvonalon. A napjainkban is családi tulajdonban lévő vállalat sokoldalú termékeire mezőgazdászok támaszkodnak a világ minden pontján. A vállalatcsoport, amely több mint 10.000 főt foglalkoztat világszerte, vezető pozíciókat mondhat magáénak a kombájnok, a bálázó gépek és a szecskázók tekintetében. A törökszentmiklósi gyár, amely az évek során a kombájnokra szerelhető vágóasztalok és vágóasztalszállító kocsik termelési és fejlesztési központjává vált, jelenleg

munkatársat keres.

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • aktív tárgyalóképes német nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • SAP R3 ismeret,
  • gépgyártásban szerzett tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvismeret.

Az Ön feladatainak részét képezik:

  • alkatrésztároló eszközök standardjának folyamatos fejlesztése,
  • tárolóeszközök rendelkezésre bocsátása belső üzemi és beszállítói igényeknek megfelelően,
  • tárolóeszközözök áramlási folyamatának felügyelete, folyamatos fejlesztése,
  • speciális tárolóeszközök terveztetése, gyártatása,
  • tárolóeszközökre fordítható beruházási keret koordinálása.

Amit kínálunk Önnek:

  • teljesítményarányos jövedelem,
  • folyamatos szakmai és nyelvi tréningek,
  • hosszú távú perspektíva,
  • magas színvonalú technikai háttér,
  • nemzetközi karrierlehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar és idegen nyelvű
szakmai önéletrajzát az TTK1213 referenciaszám megjelölésével az alábbi címre:

CLAAS Hungária Kft.

5200 Törökszentmiklós, Kombájn u.1.

Link megjelenítése

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő