www.cvonline.hu

Tarifa és Forrásallokáció szakértő

  • A hirdetés 948 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt. Pénzügy és Gazdálkodás – Tarifa és Forrásallokáció osztálya munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Gazdasági és tarifaképzési elemzések, javaslatok készítése.
  • Ár- és tarifaképzési elvi kérdésekben belső állásfoglalások kialakítása, vonatkozó jogszabálytervezetek véleményezése, szakmai megítélése.
  • A nemzetközi szabályozási módszerek, szállítási díjak, benchmarkok elemzése.
  • Az uniós és hazai tarifarendszer összehasonlító elemzése, részvétel a jogharmonizációs folyamatban, az európai rendszerhasználati szabályok hazai alkalmazásának bevezetésében.
  • A Társaság külföldi projektmunkáiban való aktív részvétel.
  • Nemzetközi szakmai szervezetekben, azok pénzügyi munkacsoportjaiban a Társaság képviselete.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Pénzügyi szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás.
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat.
  • Pénzügyi és számviteli ismeretek.
  • Kreativitás, konfliktuskezelő és elemző készség, problémamegoldó képesség.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Olaj- és gázipari, vagy az energiaszektorban szerzett tapasztalat.
  • Nemzetközi projekt munkában szerzett tapasztalat.
  • Árképzési tapasztalat.
  • Kontrolling szemléletmód.
  • SAP BI ismerete.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2014. december 14.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol