www.cvonline.hu

Tárgyieszköz Könyvelő

  • A hirdetés 1202 napja lejárt

A F-O Optika-Fotó Kft., a magyar optikai piac vezető szereplője, Európa legnagyobb optikai vállalatcsoportjának magyarországi leányvállalata keres munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • SAP-ban tárgyieszköz számlák könyvelése

Elvárások:

  • SAP ismerete
  • Releváns, könyvelői 1-2 éves munkatapasztalat
  • Irodai szoftverek magabiztos használata
  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Átfogó gondolkodás, precizitás, elkötelezettség a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • Jó munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Biztos, stabil munkahely

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület

Elkötelezett, nagy munkabírással rendelkező, logikus gondolkodású, önálló munkavégzésre képes munkavállalók jelentkezését várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szeretne egy dinamikus csapat tagja lenni, küldje el szakmai önéletrajzát magyar nyelven, fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő