www.cvonline.hu

TÁRGYIESZKÖZ CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 643 napja lejárt

Erzsébet Üzemeltető Kft.

az Erzsébet programban résztvevő Erzsébet Szállodák és Táborok üzemeltetője budapesti központjába

TÁRGYIESZKÖZ CSOPORTVEZETŐT

keres az alábbi feladatok elvégzésére.

Feladatok:

  • A Társaság leltározási folyamatának kidolgozása, koordinálása
  • Leltározási adminisztráció koordinálása, lefolytatása, leltár kiértékelése
  • Bevételezés, nyilvántartások ellenőrzése
  • Tárgyi eszközök könyvelése
  • Főkönyvi egyeztetés
  • Egyéb adminisztráció

Elvárások:

  • Felsőfokú számviteli végzettség
  • 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vendéglátás területén szerzett tapasztalat
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés
  • cafetéria rendszer keretében biztosított béren kívüli juttatás
  • kiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 6. kerület, vidéki egységek gyakori látogatásával

Fényképes önéletrajzzal, tárgy mezőben pozíció névvel az alábbi email-címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő