www.cvonline.hu

Tárgyi eszköz nyilvántartó munkatárs [ST-TKITE02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.05.29.
Hirdetés azonosító: 921694

Focus consulting

Megbízónk

Költségvetési szerv megbízásából keresünk új kollégát tárgyi eszköz nyilvántartó munkatárs pozícióba.

Feladatok

- Eszközök analitikus nyilvántartása, selejtezése, leltározása
- Zárlati feladatok elvégzése
- Számlán lévő tételek értelmezése, rögzítése, kontírozása
- Mérlegjelentések, beszámoló készítésben való részvétel;
- Intézményen belüli szervezeti egységekkel és külső intézményekkel kapcsolattartás, egyeztetések lebonyolítása

Elvárások

- Pénzügyi ügyintéző, képesített könyvelő, vagy hasonló középfokú végzettség
- Tárgyi eszköz könyvelés területén szerzett tapasztalat
- MS modulok ismerete és gyakorlott kezelése (Outlook, Word, nagy gyakorlat Excel táblázat készítésben)
- Valamely' tárgyi eszköznyilvántartó program ismerete
- Kreatív, kihívásokat kedvelő és jó problémamegoldó képességgel rendelkező személyiség
- A határidők betartása
- képesség az egyéni és a csoportos munkavégzésre
- Pontos, precíz, rendszer szemléletű, munkájára és környezetére igényes

Egyéb

- Költségvetésben megszerzett tapasztalat
- A CT ECOSTAT program ismerete nagyon nagy előnynek számít
- Technikai,- Orvosi fejlesztések iránti érdeklődés

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Közigazgatás / Államigazgatás
Régió