www.cvonline.hu

Tárgyi eszköz könyvelő

  • A hirdetés 552 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Tárgyi eszköz, készlet nyilvántartások vezetése;
Adatbázisok naprakészen tartása;
Szállítói számlák könyvelése;
A könyvelés és a dokumentumok ellenőrzése, a bevitt adatok megfelelősége.

Követelmények:

Min. középfokú (szakirányú) végzettség
Társalgási angol nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előny:

Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya környéke

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés
Hosszú távú karrierlehetőség
Bejárás teljes támogatása

Ideális pályázó:

Megbízható, lojális, elkötelezett és hosszú távra tervez
Precíz és odafigyelő munkát tud és szeret végezni
Kitartó

Helyek Tata
Tatabánya
Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola