www.cvonline.hu

Tárgyi Eszköz Könyvelő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.10.11.
Jelentkezési határidő: 2014.11.08.
Hirdetés azonosító: 867234
lejárt

Tárgyi Eszköz Könyvelőt keresünk nemzetközi gyártó partnerünk irodájába Budapesten.

A Napi szintű feladatok Tárgyi Eszköz Könyvelőként a következők:
- A cég telephelyeinek tárgyi eszköz illetve eszközmozgás könyvelése
- Értékcsökkenések elszámolása
- Részvétel a leltározási folyamatban
- Eszköznyilvántartások vezetése
- Havi illetve éves zárások támogatása
- Riportok készítése

Partnerünk egy olyan legalább 2-3 év releváns tapasztalatal rendelkező könyvelő jelentkezését várja, aki felsőfokú gazdasági végzettséggel, erősebb középfokú angolnyelvtudással továbbá mérlegképes könyvelői végzettséggel is rendelkezik. Az SAP rendszer ismerete, leltárkészítés, valamint beruházások könyvelésében szerzett tapasztalat szintén előnyt jelenthetnek a pályázat során.

Amennyiben érdekesnek találja a fenti pozíciót és szeretne egy nemzetközi cég helyi számviteli csapatában dolgozni, kérem jelentkezzen Önéletrajzával a holnapunkon keresztül.