www.cvonline.hu

Tárgyi eszköz könyvelő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2014.03.31.
Hirdetés azonosító: 781678

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Tárgyi eszköz könyvelő
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Eszközök létrehozása Oracle tárgyi eszköz modulban
- Manuális könyvelések Oracle project accounting modulban
- Eszköz technikai mérlegszámlák egyeztetése
- Interface futtatása Oracle PC modulból - hibák esetén azok kivizsgálása és korrigálása
- Riportok lekérdezése készítése
- Havi zárási folyamatban való aktív részvétel
- Modulok közötti egyeztetések
- Eszközök aktiválása
- Selejtezések, transzferek, egyéb kivezetések kezelése
- Rendszerproblémák kezelést, tesztelésekben való részvétel
- Ad hoc felmerülő problémák megoldása
- Munkafolyamatok egyszerűsítése, gyorsítása
- Hatékonyság fejlesztése
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú gazdasági végzettség (közgazdasági, pénzügyi, számviteli)
- 2-3 éves könyvelés területén szerzett tapasztalat
- Magas szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
- Középfokú angol nyelvtudás
- Logikus és analitikus gondolkodásmód
- Kiváló kommunikációs készség
- Együttműködésre és csapatmunkára való készség
Szükséges végzettség: Egyetem, vagy Főiskola
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: -Integrált számítógépes könyvelési rendszer (Oracle) ismerete
- Tárgyi eszköz könyvelési tapasztalat