Tárgyi eszköz- és projektkönyvelési folyamattámogató munkatárs (Referenciaszám: PJ4528)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.23.
Jelentkezési határidő: 2016.07.27.
Hirdetés azonosító: 1044325
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Tárgyi eszköz- és projektkönyvelési folyamattámogató munkatárs

Feladatok:
- Folyamatok fejlesztése, standardizálása, általános támogatás biztosítása a tárgyi eszköz és projekt könyvelés területén
- Aktív részvétel Oracle tárgyi eszköz implementálási projektekben

- Automatizálási törekvések elősegítése
- Havi zárások támogatása
- Rendszer-és folyamattesztelések koordinálása és elvégzése
- Szoros együttműködés a könyvelési területtel

Az ideális jelölt:
- Magabiztos angol nyelvtudással rendelkezik
- Felsőfokú pénzügyi vagy informatikai végzettséggel bír
- Kiváló kommunikációs- és szervezőkészséggel megáldott
- Különösen ügyel a részletekre, precíz, pontos

Megbízónknál része lehet:
- Egy dinamikus és fiatalos csapatnak
- Folyamatos szakmai és személyiségbeli fejlődésben

Kérjük, részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06