www.cvonline.hu

Tárgyalásszervező

  • A hirdetés 1059 napja lejárt

A Woodpecker Software Kft. kis- és középvállalatok számára készít testreszabott, korszerű és értékteremtő vállalatirányítási rendszereket. Cégünk 10 éve van jelen a piacon, folyamatosan fejlődünk, jelenleg 20 munkatársunk van, és ezt az elkövetkezendő hónapokban tovább bővítjük. Most az értékesítő csapatunkba keresünk cégek igényeit felmérő és tárgyalásokat szervező munkatársat a budapesti, Gellért-hegyen lévő irodánkba és veszprémi irodánkba.

A munkatárs feladatai:

  • A munkatárs feladata igénnyel rendelkező, potenciális partnerek felkutatása.
  • A munkatárs a cég belső rendszerén keresztül szűrheti és kezelheti a potenciális partnereit.
  • A partnerek vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos igényeit kell telefonon és / vagy emailen keresztül felmérnie. Nem cél mindenki meggyőzése, a feladat a valós igények felmérése.
  • Igénnyel rendelkező partner esetén az értékesítő csapat tárgyalóinak tárgyalást szervez.
  • Kijelölhet számára tetsző területeket, iparágakat, amikbe mélyebben belemehet és az oda tartozó cégeket felkutathatja, felkeresheti.
  • Figyeljen oda önmaga fejlesztésére, és az ehhez szükséges információkat, egyeztetéseket szerezze meg munkatársaitól.
  • A tárgyalásszervező eredményességét a megvalósult tárgyalások számában mérjük. Elvárás a próbaidő után heti 3 megvalósult tárgyalás.

Milyen embert keresünk a csapatba?

  • Határozott és udvarias, kommunikatív személyiség
  • Türelmes és kitartó, motivált és nyitott az új dolgok megtanulására
  • Érdeklődés komplex megoldások iránt

Mi jelent előnyt?

  • Vállalatirányítási rendszerekkel szerzett (értékesítési) tapasztalat
  • B2B értékesítési tapasztalat
  • Veszprémi irodába pályakezdők jelentkezését is várjuk

Miért éri meg nekünk dolgoznod?

  • Kiszámítható, bejelentett munkahely, fix, versenyképes jövedelem
  • Kis méretű, folyamatosan fejlődő cég, aki értékel minden keményen dolgozó, odaadó munkatársat
  • Fiatal, dinamikus csapattal dolgozhatsz együtt
  • Különböző iparágak működésével ismerkedhetsz meg
  • Sok területen van még feladat, amit meg lehet ragadni, van előrelépési lehetőség mind a sales, mind a termelés irányában
    • de ehhez kitartás és kemény munka szükséges

Jelentkezéshez a CV-n kívül küldd el 3-4 mondatban, hogy miért érdemes téged választanunk.