www.cvonline.hu

Tárgyalásszervező

  • A hirdetés 1053 napja lejárt

A Woodpecker Software Kft. egyedi, üzleti szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalkozás az értékesítési tevékenység bővítése nyomán a következő pozíció betöltéséhez keres munkatársakat budapesti irodájába teljes munkaidős munkavégzésre:

 A munkatárs feladatai

  • Az értékesítés támogatása tárgyalásszervezésen keresztül
  • Meglévő adatbázisból hideghívások indítása, adatbázis frissítése
  • Igények felmérése, piaci információk gyűjtése, a cég bemutatása, informatikai termékeinek, szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése
  • Értékesítési stratégia kidolgozásában való aktív részvétel

Elvárások

  • Határozott és udvarias kommunikáció
  • Talpraesett, kezdeményező és kommunikatív személyiség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • B2B értékesítési tapasztalat, sales attitűd
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatszellem, de emellett önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontosság, precizitás, kitartás, lojalitás
  • Proaktivitás, problémamegoldó gondolkodás

Előny

  • Informatikai területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Értékesítést támogató szoftverek kezelése terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely, fix jövedelem
  • Fiatal, dinamikus közösség
  • Előrelépés lehetősége
  • Fejlődési lehetőség
Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő