www.cvonline.hu

Targoncavzető-Raktáros

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1156592

Székesfehérvári autóalkatrészeket gyártó partnercégünkhöz keresünk azonnali beállással munkatársakat az alábbi pozícióba: Hosszú távú, stabil munkalehetőség, kormegkötés nélkül!
Feladatok:

  • Műszakvezető, illetve területi vezető által megadott raktárosi feladatok ellátása

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Sikeres teszt kitöltése
  • Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Érvényes OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Bruttó 180.000 Ft-os havi alapbér
  • Bruttó 330.000 Ft-os évi Cafetéria keret + Hiányzásmentességi bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat a munkába járáshoz
  • Ingyenes szállás biztosítása távolról érkezettek számára

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár