www.cvonline.hu

Targoncavezető/Raktáros

Nemzetközi szállítással és raktározással foglalkozó partnercégünk részére keresünk Biatorbágyra munkavállalókat az alábbi pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ/RAKTÁROS

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok
  • Áru összekészítése és adminisztrációja
  • Raktári rend biztosítása

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • OKJ targoncavezetői jogosítvány
  • Raktározási feladatokban, targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Alapfizetés, műszakpótlékok
  • Cafeteria juttatás választható elemekből
  • Műszakrend: több műszak
  • Munkába járás ingyenes céges buszokkal biztosított Budapest több pontjáról! (Köki, Népliget, Boráros tér, Kosztolányi Dezső tér)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 310 1714-es telefonszámon érdeklődhet!

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória Egyéb
Régió Pest