www.cvonline.hu

Targoncavezetői (Raktáros) pozíció

Régió:

Heves
Heves

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 819548
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi sportáruház logisztikai központjába keresünk targoncavezetői (raktáros) pozícióba munkavállalókat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A megrendelt termékek összegyűjtése
  • Csomagolás
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (3324; 3313, 3312)
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Két műszak vállalása (6:00-14:00 és 14:00-22:00)
  • Hétvégi munkavállalás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Állóképesség, jó fizikai kondíció
  • Sportos, dinamikus csapatjátékos
  • Kommunikatív, nyitott személyiség
  • Motiváltság a logisztika iránt

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, biztos munkahely
  • Céges buszjárat (Gödöllő-Aszód-Hatvan és Gyöngyös-Hort-Hatvan vonalon)

Ha felkeltette figyelmét a hirdetésünk, jelentkezzen rá fényképes önéletrajz feltöltésével a honlapunkon keresztül regisztrációt követően: Link megjelenítése

Pályázatában jelölje meg a bruttó fizetési igényét is.