Targoncavezető állások Külföld

Találatok száma 3 állás

Iratkozzon fel állás értesítőre

Targoncavezető Hollandiában (Angolul tudó)

Külföld, Külföld   Axell Hungary Kft.
Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva
  Axell Hungary Kft.
Külföld

Dolgozz Hollandiában Targoncavezető munkakörben kiemelt partnereink valamelyikénél: Pozíció referencianeve: TARGONCAVEZETŐAmiben számítunk Rád: targoncázás, raktári feladatok árumozgatás elektromo...

Targoncavezető - Németország (Referenciaszám: MR-1833)

Deutschland, Külföld   Man at Work Kft.
Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva
  Man at Work Kft.
Külföld

Feladatok: Gépi anyagmozgatás Logisztikai feladatok ellátása (kommissiózás, címkézés, csomagolás stb.) Elvárások: Társalgási szintű német nyelvtudás (minimum A2-es szint) Targoncavezető jogosí...

Targoncás - Németország

Külföld   EUWORK Kft.
Az álláshirdetés 3 napja lett aktiválva
  EUWORK Kft.
Németország

Németországi partnerünkhöz keresünk TARGONCÁST Németország különböző területeire. A munkavégzés különböző szakterületeken valósul meg. Elvárásaink:árum társalgási szintű (B1) német nyelvtudás...

Eredmények szűrése