www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 992337

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • beérkező áru elhelyezése a raktárban, áru mozgatása targoncával
  • betárolás, kitárolás
  • RF szkenner használata
  • adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások:
  • targoncavezetői jogosítvány
  • fizikai terhelhetőség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság
  • 2 műszakos munkarend vállalása: 6:00-14:30 és 14:30-23:00

Juttatások:
  • stabil, multinacionális háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével az alábbi email címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest