www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 983930

Gyáli partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • beérkező áru elhelyezése a raktárban, áru mozgatása targoncával,
  • betárolás, kitárolás,
  • adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása.

Elvárások:
  • új típusú targoncavezetői engedély,
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • targoncavezetői tapasztalat,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság.

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria.

Előnyök:
  • targoncavezetői tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével E-mail cím megjelenítése email címre.

Munkavégzés helye:
  • Gyál

Egyéb információk:
Munkaidő: 3 műszakos munkarend (4:00-12:00, 12:00-20:00, 20:00-4:00)

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest