www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 977003

Berettyóújfalui munkavégzéssel keresünk targoncavezetésben jártas kollégákat.
Feladatok:

  • gázüzemű targonca vezetése
  • anyagmozgatás, alapanyag betöltése
  • műszakvezető utasításainak betartása
  • munkakörnyezet rendezettségének fenntartása és tisztántartása

Elvárások:
  • gázüzemű targoncavezetői jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • folyamatos munkarend vállalása
  • egészségügyi alkalmasság
  • precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség

Juttatások:
  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelemcsomag

Előnyök:
  • berettyóújfalui vagy környéki lakóhely

  • Kérjük, küldje el elérhetőségét is tartalmazó önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Berettyóújfalu