www.cvonline.hu

Targoncavezető

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 957388

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa egyik legdinamikusabban fejlődő diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Hejőkürti Logisztikai központunkba munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Kínált pozíció:

TARGONCAVEZETŐ - HEJŐKÜRT

Feladat

  • beérkező raklapok elhelyezése a logisztikai központban
  • a raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel

 Elvárás

  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság
  • megbízhatóság, pontosság
  • targoncavezetői jogosítvány

 Amit kínálunk

  • stabil háttér
  • változatos munkakör egy dinamikus, fiatal csapatban
  • versenyképes jövedelem
  • kormányrendelet szerinti munkábajárás költségének 100%-os támogatása
  • étkezési hozzájárulás (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalvány (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

 Jelentkezni lehet:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük látogasson el honlapunkra és töltse ki online jelentkezési lapunkat!

Link megjelenítése

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja