www.cvonline.hu

Targoncavezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 948417
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ezúttal IX. kerületi partnerünk gyártó és feldolgozó üzemébe keresünk munkavállalókat az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • targoncavezetés, anyagmozgatási feladatok ellátása
  • gyártáshoz szükséges alapanyagok biztosítása
  • termékek mozgatása, szállítása a kijelölt területre
  • hétfőtől-péntekig, délutános műszakban történő munkavégzés: 14.00-22.00 óra között

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • középfokú (szakmunkás- vagy szakközépiskolai) végzettség előny
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • alapbér: bruttó  128.000 Ft/hó (18.00-22.00 óra között: +30% műszakpótlék)
  • cafetéria juttatás