www.cvonline.hu

Targoncavezető

Régió:

Heves
Heves

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 927609
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kiemelt partnercégünk részére keresünk új targoncavezető munkatársat hosszú távra, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban
  • Fémhulladék elszállítása

    Munkaidő: 3 műszakos munkarend

Elvárások:

  • Építő és anyagmozgató gép kezelője (targoncavezető) vizsga megléte elektromos targoncára
  • OKJ-s bizonyítvány (3324 vagy 3332) és hatósági vizsga megléte
  • Targoncavezetői gyakorlat
  • Egri lakó- vagy tartózkodási hely

Előnyt jelent:

  • 25 év alatti munkavállaló

Juttatások:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Bejelentett munkahely
  • Bruttó 150.000 Ft-os havi bér

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével (pdf vagy doc formátumban) regisztrációt követően a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése