www.cvonline.hu

Targoncavezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 924426

SZIGETSZENTMIKLÓSI partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • beérkező áru elhelyezése a raktárban, áru mozgatása targoncával,
  • rakodás, komissiózás, csomagolás, RF szkenner használata,
  • adminisztráció, munkaterület rendben és tisztán tartása.
Elvárások:
  • OKJ-s targoncavezetői bizonyítvány (3324, 3312, 3313),
  • raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • targoncavezetői tapasztalat,
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság.
Amit kínálunk:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlék + cafeteria.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarendben: 6:00-14:30 és 14:30-23:00.
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • Kijutás céges autóbusszal Budapestről és több településről.
Kapcsolat:
Referencia szám: UTK-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése