www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 920260

Multinacionális autóipari partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • anyagmozgatás
  • zavartalan anyagellátás biztosítása
  • komissiózási és egyéb raktározási feladatok ellátása
  • raktári rend fenntartása
Elvárások:
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • OKJ targoncavezetői bizonyítvány
  • több műszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság, rugalmasság
Amit kínálunk:
  • kezdőbér: bruttó 122.000 Ft/hó + műszakpótlék
  • béren kívüli juttatás
  • útiköltség térítés
Munkavégzés helye:
  • Győrladamér
Kapcsolat:
Jelentkezés: Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon, az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy személyesen győri irodánkban. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.