www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 917 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, hatvani megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Raktáros -Targoncavezető

Feladatok:

  • A belső előírásoknak megfelelő és biztonságos anyagmozgatás illetve tárolás

  • Az alapanyag és késztermék készlet pontos nyilvántartása, vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése

  • Termelés alapanyag ellátásának biztosítása

  • A beérkező anyagok mennyiségi átvétele és a raktári rendnek megfelelő elhelyezése, a kiszállítandó termékek biztonságos átadása

  • Három, illetve termelési igénynek megfelelően négyműszakos munkarend vállalása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Nemzetközi közlekedési hatóság gépkezelői bizonyítvány és jogosítvány (3312 gyalogkíséretű, 3324 vezetőüléses, 3313 vezetőállásos) kötelező

  • 2 éves targoncavezetői és raktározási gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés

  • Céges buszjáratok az alábbi településekről: Apc, Boldog, Csány, Ecséd, Erdőtarcsa, Héhalom, Heréd, Hort, Jobbágyi, Kerekharaszt, Lőrinci, Mátraszőlős, Nagykökényes, Palotás, Pásztó, Petőfibánya, Selyp, Szurdokpüspöki, Tar, Zagyvaszántó

Munkavégzés helye:

  • Hatvan

Helyek Hatvan
Nógrád
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő