www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 604 napja lejárt

Villamosipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Partnercégünk logisztikai központjába keresünk munkatársat, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beérkező és kimenő termékek mozgatása targoncával
  • Egyéb raktáros feladatok
  • Raktárterület tisztán tartása
  • Raktári rend betartása

Elvárások:

  • Releváns raktári/ logisztikai tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány és OKJ-s bizonyítvány
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható személyiség
  • Stressz tűrés, gyors és pontos munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör
  • Stabil hátterű cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Ingyenes dolgozói buszjárat Budapestről

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- az E-mail cím megjelenítése

 e-mail címre!

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő