www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 812 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező HR szolgáltatások nyújtásával foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye: Veszprém megye - Ajka

Tevékenységi kör: Könnyűfém alkatrészek raktározása, kiadása

Feladatok:

  • Legyártott termékek raktárban való elhelyezése
  • Termékek szállítás előtti felkészítése és bepakolása
  • Alapanyagok bekészítése a termelés részére
  • Anyagmozgatás kézzel és géppel ( targoncával )
  • Raktárvezető utasításainak betartása
  • Raktári rend biztosítása

Elvárások:

  • Alapfokú végzettség, előny a középfokú szakvégzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány ( OKJ-s bizonyítvánnyal! )
  • Raktári munkában szerezett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nagy terhelhetőség
  • Monotónia tűrés
  • Rugalmasság

Előny:

  • Korábbi raktáros tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelt bérezés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Cafetéria

Megváltozott munkaképességű dolgozók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH 72575/2014

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű