www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 882547

Logisztikai partnercégünk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • raktárba érkező áru kezelése,
  • a megrendelések pontos, rendezett összeállítása,
  • targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok,
  • termelés kiszolgálása, anyagmozgások biztosítása,
  • áru összekészítése és adminisztrációja,
  • kézi szkenner használata.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • új OKJ-s vezetőüléses, vezetőállásos és gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány (2009. év után 3324, 3313, 3312-es kóddal ellátott jogosítvány),
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Munkavégzés helye:

  • Pilisvörösvár

Egyéb:

  • Munkaidő:
  • több műszakos munkarend
  • Kezdés: azonnal

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a pozíció pontos megnevezésével és a referencia kód megadásával a következő e-mail címen lehetséges: E-mail cím megjelenítése
Referencia kód: LTR-01