www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ

  • A hirdetés 1063 napja lejárt

Partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

Feladat:

  • Raktárba érkező áru kezelése
  • A megrendelések pontos, rendezett összeállítása
  • Áru összekészítése, raktározáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése - raklisták ellenőrzése, áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • Targoncázás, komissiózás, egyéb raktárosi feladatok

Elvárás

  • Targoncavezető jogosítvány
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv
  • Legalább 1 év targonca vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kulturált munkakörnyezet
  • Hosszú távú vagy alkalmi munkavégzés
  • Stabil hátterű cég

Munkaidő:

  • 2 műszakos munkarend, napi 12 óra

Munkavégzés helye:

  • Herceghalom

Bérigényt tartalmazó, szakmai önéletrajzát, a referencia szám megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Tárgymezőbe kérjük írja bele: „Herceghalom”

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő