www.cvonline.hu

Targoncavezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 871241

Partnercégünk számára Herceghalomra, azonnali munkakezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi állásra betöltésére:

Feladatok:

  • targonca kezelése,
  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
  • áru összekészítése, komissiózás, raktáros feladatok,
  • RF kézi szkenner használata,
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • érvényes targoncavezetői engedély,
  • egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő lelettel),
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság, rugalmasság,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • magasemelésű targoncán szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • fix bérezés,
  • jó munkakörülmények,
  • bejárás céges busszal több irányból (Budapest, Érd, Tatabánya, Vértesacsa, Székesfehérvár, Bicske, Dunaújváros, Baracska, Kunszentmiklós, Solt felől)
  • szakmai fejlődés lehetősége.

Munkavégzés helye:

  • Herceghalom

Egyéb:

  • Munkaidő: 12 órás műszakok (8:00-20:00; 20:00-8:00)

Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése
Referencia szám: THT-01

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest