www.cvonline.hu

Targoncavezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 870871
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kiemelt partnercégünk részére keresünk új targoncavezető munkatársat hosszú távra,  az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatási és raktározási feladatok ellátása elektromos targoncával, zárt raktárban.
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, reggel 6-10 óra között a munkavégzés helye:  Ferihegy I. és este 18-22 óra között a munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Elvárások:

  • Elektromos targoncás jogosítvány
  • Targoncavezetői gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Rugalmas időbeosztás
  • Azonnali kezdés

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján vagy küldje el önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Érdeklődni a 06 1 877 0901-es telefonszámon tud.