www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ

  • A hirdetés 1113 napja lejárt
Termelő partnervállalatunk miskolci gyáregységébe keresünk gyakorlattal rendelkező munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Beérkező anyagok kézi és gépi mozgatása,
  • Áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
  • Rakodás, áru összekészítés, komissiózás,
  • Anyagmozgatás a termelési területen,
  • Kiszállításra történő áru előkészítése,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • A munkaterület tisztántartása.
Elvárások:
  • Vezetőüléses, vezetőállásos, ill. kézi gyalogkíséretű targoncavezetői engedély, OKJ bizonyítvány,
  • Anyagmozgatási, raktározási gyakorlat,
  • 2-3-4 műszakos munkarend vállalása (a termelési igények szerint),
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, SAP program ismerete előny.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődés lehetősége, képzések,
  • A Miskolcra bejáróknak utazási költségtérítés.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése