www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 840031

Partnerünk, a nemzetközi az élelmiszeripar meghatározó szereplője megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • raktárba érkező áru kezelése,
  • a megrendelések pontos, rendezett összeállítása,
  • targoncázás, komissiózás, egyéb raktáros feladatok,
  • áru összekészítése és adminisztrációja.
Elvárások:
  • magas emelésű targoncavezetői jogosítvány,
  • hasonló területen, magas emelésű targoncán szerzett tapasztalat,
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő és bőrgyógyászati lelettel),
  • terhelhetőség és jó állóképesség,
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság.
Amit kínálunk:
  • 3 hetes, időszakos jellegű munkavégzés,
  • nettó 900 Ft-os órabér.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, 7:00-15:20.
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 20. kerület
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia szám: HCT-01
Kapcsolat:
Szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül, a pozíció pontos megjelölésével és a referencia szám megadásával.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió