www.cvonline.hu

Targoncavezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 831800
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal hulladékok hasznosításával és feldolgozásával foglalkozó partnercégünk részére  keresünk targoncavezetői munkakörbe munkatársakat hosszú távra, egy műszakos munkarendbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Papírfeldolgozás
  • Papírdudáról papírlefejtés géppel
  • Kézi papírbálázás, illetve bálázógép használata
  • Export kamionok megrakása a bebálázott papírhulladékkal
  • Anyagmozgatási és raktározási feladatok ellátása diesel üzemű, vezetőüléses targoncával

Munkavégzés helye: A munkavégzés 80%-ban Csepelen a csepeli Tesco mögött, 20%-ban Ferencvárosban, a Közvágóhíd közelében történik

Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 07:00-16.00; pénteken 07:00-13:30

Elvárások:

  • Diesel, Vezetőüléses targoncavezetői engedély
  • Minimum 3 év aktív targoncavezetői gyakorlat
  • 8 év általános iskolai tanulmány befejezése

Előnyt jelent:

  • Csepeli és pesterzsébeti lakosok előnyben

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú foglalkoztatás

Jelentkezni fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően a Link megjelenítése oldalon keresztül lehet.