www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 826701

A Prohuman a hazai piac 6 LEGNAGYOBB személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cégeinek egyike. Eddig több mint 100 Ügyfél ismerte meg HR szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzés, munkaerő-közvetítés, Cafeteria szolgáltatások, HR tanácsadás és outsourcing területén. Partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Sérülésmentes anyagmozgatás, betárolás,
  • Leltározásban való aktív részvétel,
  • Munkakörnyezet tisztántartása, üzemi rend betartása.
Elvárások:
  • Új típusú targoncavezetői engedély (3324),
  • Jó fizikum,
  • Terhelhetőség.
Amit kínálunk:
  • Folyamatos műszakban 6:00-18:00 és 18:00-6:00 között,
  • 3 nap munkanap, 3 nap pihenőidő.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Csepel
  • Kezdés: azonnal
  • Referencia kód: DTB - 001
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió