www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 983 napja lejárt

 MAT Hungária Kft.

Vállalatunk fennállásának két évtizede alatt magas műszaki színvonalú alumínium nyílászáró, valamint acélszerkezet gyártás és beépítés mellett tette le voksát.
Magasan képzett szakmunkaerőnk és magas színvonalú gyártóberendezéseink segítségével a legjobb műszaki felszereltség mellett vagyunk képesek a kor kívánalmainak megfelelő, modern üveg-, alumínium- és acélépítészet valamennyi szerkezetének kivitelezésére.

keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • beérkező áru mennyiségi, minőségi átvétele,
  • áru szortírozása, összekészítése kiadáshoz,
  • áru mozgatása raktáron, illetve telephelyen belül,
  • teherautók fel- és lerakodása,
  • dokumentáció kezelése
  • áru csomagolása
  • esetenként beszerzési feladatok

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • targoncavezetői jogosítvány, (5t, diesel) Tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány (C kategóriás jogosítvány előnyt jelent)
  • pontos, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye:

Sopron

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, küldje el fényképes önéletrajzát és bizonyítványának, jogosítványának másolatát az alábbi email címre.

9400 Sopron, Ipar krt. 11.

Tóth Rita

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő