www.cvonline.hu

Targoncavezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.06.03.
Hirdetés azonosító: 812131

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünk logisztikai bázisára keresünk Targoncavezetőket azonnali kezdéssel, vecsési munkavégzéssel.

Feladatok:

- késztermékek betárolása, kitárolása vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncával
- belső anyagmozgatás, áru-összekészítés
- kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

- OKJ-s és NKH-s targoncás jogosítvány a gyalogkíséretű és vezetőüléses típusokra
- 2 műszakos munkarend vállalása
- targoncavezetői tapasztalat (magasemelős rutin nem elvárás!)

Munkavégzés helye: Vecsés (BKV buszjárattal megközelíthető)

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- dinamikus csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Budapest