www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 809074

SZIGETSZENTMIKLÓSI partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,
  • beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban,
  • áru összekészítése, rakodás, komissiózás,
  • RF szkenner használata,
  • a munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • Targoncavezetői bizonyítvány.
Amit kínálunk:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér+műszakpótlék+cafatéria.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • 2 műszakos munkarendben: 6:00-14:30 és 14:30-23:00, Kijutás: céges autóbusszal Csepelről, illetve a környékbeli településekről.
Kapcsolat:
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése email címre. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.