www.cvonline.hu

TARGONCAVEZETŐ

  • A hirdetés 997 napja lejárt

A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. az alábbi telephelyeire keres

TARGONCA- és VONTATÓVEZETŐKET

(Győr, Dunakiliti, Oroszlány, Tatabánya, Tét)

Feladatok:

  • A raktári és termelés ellátási operatív munkafolyamatok biztosítása a rendelkezésre álló anyagmozgató gépek használatával
  • A kezelt alapanyagok, göngyölegek és egyéb egységek biztonságos mozgatása, a megadott időegység betartásával
  • Az anyagmozgatás dokumentálása a rendelkezésre álló rendszerben
  • Targonca üzemeltetése és használata a vonatkozó biztonsági és munkavédelmi előírásoknak megfelelően: balesetek, sérülések és a gépek károsodásának megelőzése
  • A munkavégzéshez használt gépek, berendezések, leltári tárgyak műszak elején történő átvizsgálása

Elvárások:

  • OKJ Targoncavezetői / Könnyűgépkezelői bizonyítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely,
  • versenyképes bér,
  • prémium,
  • cafetéria,
  • utazási költségtérítés és több településről is szerződéses járatok biztosítása.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi címre.