www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

Ügyfelünk 1934-ben történt franciaországi megalapítása után 1958-tól képviselteti magát Magyarországon. Mára a cseppfolyós propán és bután gázkeverék, valamint a tiszta propán legnagyobb magyarországi importőre és kiskereskedelmi forgalmazója. Újonnan létesülő, modern tároló-elosztó üzemébe, Hortra keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

targoncavezető

Feladatok:

  • palackok kézi és konténeres rakodása,
  • konténerek mozgatása targoncával,
  • a szállító konténerek ellenőrzése,
  • szállítójárművek kiszolgálása,
  • üzemi belső palackmozgások adminisztrációja,
  • egyéb raktári feladatok.

Elvárások:

  • minimum 2-4 éves targoncás, raktári munkatapasztalat,
  • terhelhetőség és jó állóképesség,precíz munkavégzés, megbízhatóság,
  • felhasználói szintű PC ismeret,
  • lojalitás, beilleszkedési készség.
  • új OKJ-s vezetőállásos, vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncavezetői jogosítvány (2009. év után 3324, 3313, 3312-es kóddal ellátott jogosítvány),

Előny:

  • hasonló cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fix alapbér,
  • egyéb juttatások,
  • céges busz Hortról a cég telephelyére,
  • kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek,
  • modern géppark.

Munkavégzés helye: Hort, Heves megye

Munkaidő: több műszak vállalása

Jelentkezés: fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi email címen keresztül a „Targoncavezető-Hort” jelige tárgy mezőben történő megjelölésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.

Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő