www.cvonline.hu

Targoncavezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.29.
Hirdetés azonosító: 722240

Nemesvámosi partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Beérkező és kimenő termékek mozgatása targoncával
  • Egyéb raktáros feladatok
  • Raktárterület tisztán tartása
  • Raktári rend betartása
Elvárások:
  • Vezető üléses vagy elektromos villástargonca jogosítvány
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Felelősségteljes munkavégzés.
Amit kínálunk:
  • Multinacionális közeg,
  • Stabil hátterű vállalat,
Munkavégzés helye:
  • Nemesvámos
Egyéb:
  • Munkaidő: 8 óra, három műszak
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével, vagy személyesen a Székesfehérvár Távírda utca 18. I. emeleti irodában munkanapokon 10-12 óra között.