www.cvonline.hu

Targoncavezető

  • Company_icon EISPRO Kft.
  • Location_icon Törökbálint, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Még nem sikerült megtalálni az ideális munkahelyet?
Szeretne egy dinamikusan fejlődő élelmiszergyártó cég, bővülő csapatának megbecsült tagjává válni?
Hosszú távú bejelentett munkahelyet keres?
Jó lenne képzettségének, szakmai gyakorlatának megfelelő állást találni?
Nálunk folytathatja vagy elkezdheti pályafutását!

Azonnali kezdéssel kollégákat keresünk a következő pozícióba:

TARGONCAVEZETŐ

CSATLAKOZZ AZ EISPRO CSAPATÁHOZ!

Feladatok:

  • Be- és kitárolás bonyolítása a tárhelyek szerint.
  • Hűtőházban való közlekedés targoncával.
  • Komissiózás.

Elvárások:

  • Minimum alapfokú iskolai végzettség (8 általános).
  • OKJ targoncavezetői bizonyítvány, érvényes jogosítvány (3324 - vezetőüléses).
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1-3 éves tapasztalat.
  • Gyors és pontos munkavégzés.
  • Terhelhetőség.
  • 3 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség.
  • Versenyképes, 100% bejelentett bér, korrekt elszámolás.
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés (szabad hétvége).
  • Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék kifizetés.
  • Törvényi előírásnál magasabb utazási támogatás.
  • Cafetéria, szabadon választható elemekből.
  • Számos juttatás (prémium, pótlékok stb.).
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás.

Munkavégzés helye: Törökbálint, Tó utca 4. (tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a munkakör pontos megjelölésével, telefonos elérhetőséggel a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Törökbálint
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű